D E V I L L E C L O U D

usługi i szkolenia informatyczne

POBIERZ NASZ INFORMATOR!

Najczęściej zadawane pytania

Co muszę zrobić by zapisać się na szkolenie?

Aby zapisać się na szkolenie musisz wybrać dla siebie odpowiednie szkolenie/warsztat/kurs, następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie na stronie głównej [klik] bądź wypełnić zgłoszenie w formacie PDF [Pobierz pdf] i przesłać je na adres szkolenia@devillecloud.com
Następnie skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy termin i Twoje uczestnictwo. Po potwierdzeniu należy dokonać pełnej opłaty na konto Organizatora szkolenia zgodnie z ceną podaną na stronie głównej:
Wpłaty na konto bankowe : 17 1020 5226 0000 6402 0619 1086
USŁUGI I SZKOLENIA INFORMATYCZNE DEVILLECLOUD
RYNEK 7, 50-106 WROCŁAW

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia odbywają się głównie w salach szkoleniowych Full Service Office znajdujących się w Pasażu pod błękitny słońcem na wrocławskim Rynku pod numerem 7. Wejście od ul. Kiełbaśnicza 3/4, brama D I piętro, domofon: FULL SERVICE OFFICE.
Możliwości parkingu: Plac Solny. ul. Rzeźnicza, ul. Kiełbaśnicza, Galeria Dominikańska, Hotel Sofitel, Parking Szewska, Parking przy NFM, okoliczne uliczki Rynku. W przypadku szkolenia w innej lokalizacji poinformujemy Cię o tym e-mailem oraz sms.

Co potrzebuję?

Motywację i szczere chęci do nauki. Zainteresowanie ćwiczeniami nad którymi będziesz pracować. Warto też legitymować się umiejętnością analitycznego i logicznego myślenia, umiejętnością pracy w zespole, dbałością o szczegóły. Komunikatywność, kreatywność, otwartość na nowe technologie oraz chęć rozwoju także są bardzo istotne. Dobrze jeśli znajomość obsługi komputera nie ogranicza się tylko do włączenia przeglądarki i scrollowania Facebooka.

Czy potrzebuję zabrać swój własny laptop?

Tak. DEVILLECLOUD nie gwarantuje użyczenia sprzętu przenośnego typu laptop, chyba, że podana jest taka informacja w zaproszeniu na szkolenie. Wiemy, że uczestnicy szkoleń najbardziej preferują pracę na własnym sprzęcie. Najlepiej byś zabrał na szkolenie własnego laptopa z systemem operacyjnym Windows 7 / 8 / 10 /lub/ MacOS /lub/ Linux minimalna konfiguracja sprzętowa: procesor i5+ lub podobny, 8GB+ pamięci RAM, zalecany dysk SSD. Potrzebne oprogramowanie typu Vmware player, Virtualbox bądź inne potrzebne zainstalujesz razem z nami na szkoleniu.

Czy będziemy korzystać ze sprzętu IT?

Tak. DEVILLECLOUD gwarantuje przeprowadzenie warsztatów z wykorzystaniem realnego sprzętu IT typu routery, przełączniki i firewalle Cisco, a także HP Procurve oraz routery, repeatery TP-LINK, Xiaomi do rozwiązań domowych i MŚP.

Czy otrzymam fakturę?

Faktura pro forma zostaje wystawiona w momencie potwierdzenia szkolenia oraz wysłana w oddzielnym mailu na wskazany adres e-mail. Po zrealizowanym szkoleniu uczestnik osobiście otrzymuje fakturę oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Czemu tak drogo?

DEVILLECLOUD proponuje konkurencyjne ceny wobec innych szkół,uczelni, firm szkoleniowych oferujących szkolenia informatyczne. Ceny szkoleń obejmują: koszt szkolenia, komplet materiałów szkoleniowych, certyfikat, koszt posiłków (przerwy na kawę, lunch, poczęstunek ciasteczkowy), koszt wynajęcia sali. Nie obejmują kosztów zakwaterowania. Gwarantujemy najlepsze kawy z wrocławskich kawiarni, certyfikat po ukończeniu warsztatu, dostęp do platformy elearningowej, grupy Slack i miesiąc wsparcia po ukończeniu kursu. Ceny są jednymi z najtańszych w Polsce w przeliczeniu całej kwoty warsztatu/szkolenia na godziny dydaktyczne. Programy kursów dostosowane są do potrzeb i oczekiwań uczestników oraz pracodawców. Z nami wiedzę teoretyczną wykorzystasz w trakcie ćwiczeń i warsztatów opartych na rzeczywistych problemach i wyzwaniach, z jakimi na co dzień przyjdzie Ci się mierzyć w pracy

Czy można koszt szkolenia rozłożyć na raty?

DEVILLECLOUD nie oferuje w danej chwili takiej możliwości.

Czy do kwoty podanej na stronie muszę doliczyć podatek lub inne koszty?

Nie, wszystkie ceny podane są kwotami brutto.